Redesign web stránok na web 2.0

Redesign web stránok je určený pre tých, ktorí už vlastnú webovú prezentáciu majú. Rovnako aj konkurencia - avšak designovo a obsahovo pútavejšiu, a navyše aj SEO optimalizovanú pre vyhľadávače. To znamená vyššiu návštevnosť, viac klientov a to najdôležitejšie - vyšší zisk.

Ak ste sa rozhodli ísť s dobou, tak redesign vašej starej www stránky za novú je tá správna voľba. Nezabúdajte, že kvalitná web stránka vám vo veľkej miere pomôže aj pri budovaní dobrého imidžu. Postup pri redesigne webovej prezentácie je prakticky identický ako pri tvorbe novej web stránky.

Pre najnáročnejších klientov zabezpečujeme aj internet marketing a pravidelnú aktualizáciu obsahu webu. Internet marketing je vhodný pre malé či veľké firmy, a je nevyhnutný pre firmy žijúce práve z internetu (internetové obchody, internetové portále, ...).

Neváhajte nás kontaktovať a radi vám zabezpečíme novú prezentáciu na webe.
Tvorba web stránok Redesign web stránok Tvorba e-shopov Redakčný systém (CMS) Optimalizácia webov (SEO) SMS služby NEW Webhosting Reklama a marketing Copywriting Corporate identity Referencie Kontakt