Internet marketing a reklama

Internet marketing alebo tiež aj online marketing je ideálnym riešením pre tých, čo sa chcú skutočne presadiť na internete. Podobne ako je to s klasickým marketingom firmy, treba poznať možnosti, ktoré sú na internete dostupné.

Internet marketing nie je iba o naprogramovaní technicky dokonalej, designovo a užívateľsky pútavej web stránke. Online marketing podobne ako pri SEO optimalizácii je dlhodobejší proces, ktorého výsledkom je nie len prílev nových návštevníkov na stránky, ale aj ich transformácia na klientov, čo spôsobí vyššiu ziskovosť firmy.

Nami poskytovaný internet marketing zahŕňa: Ako jediná webdesignerska firma vám ponúkneme aj bezplatný internet marketing. V kombinácii s plateným má dvojnásobný efekt pri oslovení tých správnych záujemcov práve o váš produkt alebo službu.

Info o tlačových materiáloch a všetkých produktov pre identitu vašej firmy nájdete v sekcii Corporate identity.

Zisk z obchodovania na internete môže byť aj pre vás zaujímavým prínosom. Vstupnú konzultáciu máte u nás zadarmo, stačí nás len kontaktovať.
Tvorba web stránok Redesign web stránok Tvorba e-shopov Redakčný systém (CMS) Optimalizácia webov (SEO) SMS služby NEW Webhosting Reklama a marketing Copywriting Corporate identity Referencie Kontakt