Informačné SMS, reklamné SMS a SMS notifikácia

Nie je žiadnym tajomstvom, že moderné technológie hýbu svetom a navrch má práve tá firma, ktorá dokáže kráčať s dobou a úspešne využívať všetky dostupné výdobytky našej civilizácie, kam už niekoľko rokov patria aj krátke textové správy SMS. Rozvoj moderných technológií prináša so sebou aj nové možnosti a štandardy.

Dnes pripadá na jedného obyvateľa viac ako jedna SIM karta, čo robí práve túto krátku správu zaujímavým marketingovým nástrojom pri rozvoji firmy a pri zvyšovaní komfortu zákazníkov.
Pýtate sa, prečo a ako by ste mohli práve Vy vo svojej firme využiť posielanie informačných, automatizovaných, reklamných, atď. SMS?
Lebo to pôsobí profesionálne, šetrí to čas, zákazníkovi ponúkate nadštandardný komfort a jedna SMS stojí iba 0,02 € (1 000 SMS = 2 €).

Informačné SMS

Napr. ako potvrdenie úspešného prijatia alebo expedovania objednávky v e-shope. Rezervácia lístkov do kina, divadla, rezervácia ubytovania, tovaru, vyšetrenia u lekára, ...
Službu využívajú: biocare.sk, martinus.sk, hej.sk, ikabelky.sk, palacecinemas.sk, ...

Reklamné SMS

Zľavové kupóny na predaj tovaru a služieb cez internet a v kamenných predajniach (je to lacnejšie ako tlačiť a distribuovať zľavové kupóny). Krátke reklamné info o výpredajoch, nových produktoch, ...
Službu využívajú: biocare.sk, gloss.sk, palacecinemas.sk, terramedica.sk, ...

SMS notifikácia

Bezpečné prihlásenie sa do systému a autentifikácia užívateľa, ...
Príklad: podobné prihlásenie sa do systému využívajú: tatrabanka.sk, t-mobile.sk, ...

Technické požiadavky na realizáciu a cena >>>Neváhajte nás kontaktovať a radi vám navrhneme riešenia a cenovú kalkuláciu.
Tvorba web stránok Redesign web stránok Tvorba e-shopov Redakčný systém (CMS) Optimalizácia webov (SEO) SMS služby NEW Webhosting Reklama a marketing Copywriting Corporate identity Referencie Kontakt