Spravovanie web stránok

Webdesign - redesign web stránok - aktualizácia obsahu web stránokSme tu aj pre tých, ktorí vedia, že mať aktuálny a pútavý obsah je dôležité pre úspešný business. Spravovanie web stránok vám aktuálnosť obsahu na webe zabezpečí najneskôr do 24 hodín od zadania požiadavky. Spravujeme nie len nami vytvorené web stránky, ale aj web stránky vytvorené inými firmami.

Samozrejme vám vieme vytvoriť kvalitnú administrátorskú sekciu, cez ktorú si môžete spraviť na svojom webe čokoľvek, no spravovanie web stránok je určené skôr pre skupinu ľudí, ktorých čas je vzácny a za čas, ktorý by museli venovať aktualizácii, zarobia výrazne viac venovaním sa svojmu businessu.

K spravovaniu web stránok vieme zabezpečiť aj doplnkové služby ako je internet marketing, SEO optimalizáciu pre vyhľadávače alebo kvalitné poradenstvo.

Neváhajte nás kontaktovať a radi vám zabezpečíme aktuálnu a pútavú web stránku.
Tvorba web stránok Redesign web stránok Tvorba e-shopov Redakčný systém (CMS) Optimalizácia webov (SEO) SMS služby NEW Webhosting Reklama a marketing Copywriting Corporate identity Referencie Kontakt